جرم نسوز | Inflammable Mass

جرم نسوز ( جرم کوره ) همانند بتن نسوز از انواع مواد پرکننده و ذرات ریز تشکیل شده است و به صورت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. جاذبه‌های این نوع مواد نسوز از قبیل صرفه جویی در هزینه ساخت، تولید فراوان‌تر، سهولت استفاده، امکان استفاده به صورت‌های متنوع و مختلفی چون ریخته‌گری در محل، پیش ساخته، ریخته‌گری بصورت آجر، بلوک، ستون‌های یکپارچه و …. می‌باشد. استحکام بالا حتی در حالت خام، امکان بکارگیری اجزاء بزرگ در ساختمان کوره، کاهش زمان تعمیر، مقاومت سایشی بهتر در برابر حملات شیمیایی، دوام و پایداری، سهولت حمل و نقل و … همه و همه در گسترش روز افزون استفاده از این نوع محصول را افزایش می‌دهد.

امروزه جرم نسوز ( جرم کوره ) نه تنها در صنایع متالوژیکی و سرامیکی مثل تولید آهن و فولاد و فلزات غیر آهنی، ریخته گری، کک سازی و …. کاربرد وسیع دارند، بلکه جای خود را به نحو وسیعی در صنایع شیمیایی، برق، هواپیمایی و حتی مصارف خانگی باز نموده است. تا چند سال پیش، آسترهای مقاوم در درجه حرارتهای بالا در کوره‌ها و دیگر وسائل مشابه صنعتی با درجه حرارتهای بالا کار می‌کردند، تقریبا همگی به صورت آجر نسوز از پیش ریخته و پخته شده با ابعاد نسبتا کوچک و طرحهای مختلف ساخته می‌شد. در حال حاضر مزایای جرم نسوز ( جرم کوره ) و وسعت استفاده از آنها بسیار زیاد بوده است.

جهت خرید انواع جرم نسوز می توانید با شماره های 09131367332 و 09395547332  تماس بگیرید.

خاک نسوز | Fireclay

رس هاي نسوز ( خاک نسوز ) به رس هایی گفته می شود که درصد آلومینا در آن ها بالا است. مقدار آلومینا رس های نسوز ( خاک نسوز ) معمولا بیش از 25% بوده و و مقدار ناخالصی (مواد قلیایی و اکسیدهاي آهن) کم میباشد. به تعریف دیگر هر خاکی که بیش از 1500 درجه سانتی گراد را تحمل کند و میزان Al2O3 آن نیز قابل توجه باشد، خاك رس نسوز یا گل آتشخوار نامیده می شود.بیشتر این مواد جهت تهیه آجرهاي نسوز، خاک کوره، تعمیرات کوره، شیشه، سرامیک، انواع کوره ها، بلوك هایی با اشکال مختلف، آجرهاي عایق، ملات هاي نسوز، مواد ویژه، مخلوط ها و محصولات دیگر به کار می رود.

جهت خرید خاک نسوز نسوز می توانید با شماره های 09131367332 و 09395547332  تماس بگیرید.

محصولات آهک | Lime products

آهک زنده

آهک زنده یا کلسیم اکساید، حالت خالص آهک می باشد که دارای طیف وسیعی از کاربرد ها در بخش های صنعتی است. این نوع آهک دارای خاصیت قلیایی بوده و برای تولید آن نیاز به فراوری سنگ آهک معدنی می باشد.

آهک هیدراته

آهک هیدراته (limewater) در واقع نام دیگر محلول اشباع هیدروکسید کلسیم با فرمول شیمیایی ۲(OH)Ca است که پودری سفید رنگ و بی بوست. آهک هیدراته کاربردهای زیادی در تصفیه آب و فاضلاب و پزشکی و دندانپزشکی  دارد

آهک کلسینه

آهک کلسینه از حرارت دادن سنگ آهک در دمای 1000 الی 1200 درجه سانتی گراد به دست می آید. در پخت آهک صنعتی از کوره های دوار و یا عمودی و یا عمودی دوار استفاده می گردد.

ثبت سفارش محصولات دیرگداز

مراحل ثبت سفارش

ثبت فرم

فرم ثبت سفارش را پر کرده و ارسال کنید.

بررسی فرم و تماس کارشناسان

بعد از بررسی فرم توسط کارشناسان، با شما تماس گرفته خواهد شد.

برآورد هزینه، صدور و ارسال پیش فاکتور

بر اساس موارد درخواستی، هزینه اعلام و پیش فاکتور ارسال خواهد شد.

پرداخت وجه

پرداخت وجه و تماس جهت تاییدیه

ارسال محصول

محصولات مطابق با سفارش، آماده و ارسال می شود.

فرم ثبت سفارش محصولات دیرگداز

محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
نحوه ارسال را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.
مشتریان کارخانه رمضانی